Itt az idő, hogy ne csak a TikTokra alkoss!

A Pannon Egyetem országos videópályázatot hirdet a középiskolás korosztálynak két kategóriában:

1. Zöld környezet – Fenntarthatóság

2. Szabadon választott téma

Feltételek:

• A pályázaton a 14-18 év közötti középiskolások vehetnek részt.
  • Minden pályázó kategóriánként legfeljebb kettő-kettő darab Tik-Tok jellegű rövidfilmet nyújthat be.
  • A pályázatra 30 másodpercnél nem hosszabb saját összeállításokat várunk, amelyek a jó ízlés határán belül maradnak, nem tartalmaznak sértő elemeket! (A plagizáló, erkölcsileg kifogásolható alkotásokat a zsűri nem értékeli!)
  • A pályaműveket kérjük feltölteni a saját Youtube csatornára és a regisztrációs űrlapon kérjük beküldeni a linkeket. (Youtube videó feltöltési segédlet)
  • A pályaművek fájl neve a következő adatokat tartalmazza: a pályázó monogramját, a videó rövid címét (amennyiben van), a kategóriát (lásd: FG_maganyosfenyo_zold.mp4).
  • A pályázaton azok vegyenek részt, akik engedélyezik, hogy a beküldött anyagokat a Pannon Egyetem a szerző nevének feltüntetésével szabadon felhasználja promóciós célra, illetve megjelentesse különböző elektronikus felületein. Várható eredményhirdetés 2022 januárjában. A legjobb alkotók díjazásban részesülnek.
  • Kategóriánként az első három helyezettet díjazzuk:
      1. Pannon Egyetemes VR szemüveg, ajándékcsomag + könyvutalvány
      2. Pannon Egyetemes VR szemüveg, ajándékcsomag + könyvutalvány
      3. Pannon Egyetemes termosz, ajándékcsomag + könyvutalvány

A pályázatok beküldési határideje: 2021. december 5.

Célunk, hogy ezzel a kihívással is támogassuk az önkifejezést, valamint felhívjuk a figyelmet a fenntarthatóságra és a környezetünkre.

Vegyél részt a versenyben és töltsd fel a videódat!