Nyílt Nap a Pannon Egyetemen

A Pannon Egyetem 2022. november 30-án, a B épület aulájában szervezi meg őszi Nyílt Napját, amelyre minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők.

A látogatók megismerhetik az egyetem széles képzési palettáját valamint szaktájékoztatókon és laborlátogatásokon is részt vehetnek a program keretein belül. Karrier tanácsadással és pályaorientációs tanácsadással is készülnek a Karrier Központ munkatársai.

Gál Balázs, az egyetem oktatási igazgatója segít eligazodni a felvi.hu felületén, ismerteti a legfontosabb változásokat, tudnivalókat a felsőoktatásba jelentkezés előtt álló fiatalok számára. Akinek több képzés is szimpatikus, de még nem tudja, melyik az igazán megfelelő, a karrier tanácsadás és a pályaorientációs tanácsadás nagyban megkönnyítheti a döntést. Az egyetem duális partnereivel együtt készül a rendezvényre. A duális képzési kínálatról Dr. Utasi Anett, a Duális Képzési Központ igazgatója tart előadást.

Minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők!

program nyiltnap