Online tájékoztató napot szervez a SAS Bizottság

Szeretnél a Pannon Egyetemre jelentkezni, de kérdéseid vannak, hogy milyen lehetőségeid vannak sajátos szükségletű (SNI) hallgatóként?

Kedves Felvételizők!

Bizottságunk segíti a látás, hallás, mozgás, beszéd vagy egyéb területen sajátos és speciális szükséglettel élő fiatalokat. Az esélyegyenlőség érdekében azon dolgozunk, hogy diszlexia, diszgráfia, diszkalkulia, figyelemzavar, autizmus, beilleszkedési-, tanulási- és magatartási nehézség (BTMN) illetve súlyos, krónikus betegség esetén is eredményesen teljesíthesd a követelményeket.

Csatlakozz az online tájékoztató napunkhoz. Tájékozódj és tedd fel kérdéseidet!

Időpont: 2024.01.31. 10:00

A SAS tájékoztatón online, az alábbi hivatkozásra kattintva tudsz részt venni: Csatlakozási link

SAS Bizottság online tájékoztatójának programja:

Résztvevők üdvözlése
SAS bizottság dolgozóinak bemutatkozása
Szabályozás ismertetése
Kedvezmények, mentességek és regisztráció
Kari SAS Koordinátorok bemutatkozása
Kérdések-válaszok (A kérdéseket előzetesen is várjuk a sas_bizottsag@uni-pannon.hu címre!)

Minden kedves érdeklődőt várunk szeretettel!

Segítünk, hogy Te is szárnyalhass a tanulmányaidban, és ehhez a megfelelő segítséget is megkapd!

SAS Bizottságról további információt itt érhető el: https://sasbizottsag.uni-pannon.hu/