Kereskedelem és marketing [kereskedelmi] FOKSZ Pannon Egyetem Nagykanizsa Körforgásos Gazdaság Egyetemi Központ

Nagykanizsa
Felsőoktatási szakképzés
Gazdaságtudomány
Nappali

Legyél olyan gazdasági szakember, aki ismeri a vállalkozások pénzügyi, kereskedelmi és marketing feltételeit és a jogszabályi környezetet! A kereskedelem és marketing felsőoktatási szakképzés után közgazdász-asszisztensként vár a vállalati szféra!

A felsőoktatási szakképzés célja olyan gazdasági szakemberek képzése, akik megfelelő elméleti megalapozás birtokában képesek a gyakorlati ismeretek elsajátítására, és olyan gyakorlati esettanulmányok megoldására, amelyek szimulálják a vállalkozási gyakorlat folyamatát. Ismerik a vállalkozások tevékenységét szabályozó jogszabályokat, a vállalat piaci alkalmazkodásának legfontosabb pénzügyi feltételeit, továbbá a vállalati  kereskedelem és marketing tevékenység korszerű eljárásait, tervezési, elemzési és értékelési módszereit.

• Piackutató, reklám- és marketingtevékenységet tervező, szervező
  • PR tevékenységet tervező, szervező
  • Kereskedelmi tervező, szervező
  • Kereskedelmi ügyintéző