Beiskolázási szolgáltatások a 2023/24 tavaszi félévben

A Pannon Egyetem a Közép- és Nyugat-Dunántúli Régió meghatározó felsőoktatási intézménye. Egyetemünk számos, igény szerint alakítható programot, szolgáltatást kínál középiskolák számára a 2023/24. tavaszi félévben, melyeket alább gyűjtöttünk össze.

Online tájékoztató napot szervez a SAS Bizottság

Szeretnél a Pannon Egyetemre jelentkezni, de kérdéseid vannak, hogy milyen lehetőségeid vannak sajátos szükségletű (SNI) hallgatóként?

Startolj a Pannonon 1 millió forinttal!

A Pannon Egyetemre felvett diákok 2024 szeptemberétől pályázhatnak a Pannon Start Ösztöndíjra, amelynek 1 millió forintos összege az igazán elkötelezett, jó tanulmányi eredményeket elérő diákoknak szól.

Amit a felvételi eljárásról tudni kell 2024-ben

A Pannon Egyetem új pontszámító kalkulátort hozott létre, amely a pontszamito.uni-pannon.hu címen érhető el. Segítségével a pontszámítás összetett rendszerében pár kattintással kiszámolhatja a felvételiző, hogy a tanulmányi eredményei alapján mennyi felvételi pontra számíthat 2024-ben, amennyiben a Pannon Egyetemre adja be a jelentkezését.

Pszichológia és üzleti adattudomány alapszak indul 2024 szeptemberében a Pannon Egyetemen

A Gazdaságtudományi Kar Üzleti adattudomány alapszakot, a Humántudományi Kar pszichológia alapszakot indít 2024 szeptemberétől a Pannon Egyetemen.

Nyílt Nap 2023. november 15.

Idén is egész napos programmal várjuk a felvételi előtt álló középiskolásokat!

Elindult a keresztféléves jelentkezés

Elindult a jelentkezés a 2024 februárjában induló képzésekre október 13-án. A jelentkezők maximum hat helyet jelölhetnek meg, ebből hármat ingyen, hármat pedig 2-2 ezer forint ellenében.

Fedezd fel a Pannon Egyetem előnyeit a felvételi sorrendmódosítás során!

Július 12-ig még van lehetőséged módosítani a felvételi jelentkezésed sorrendjén. És hogy miért érdemes előrébb sorolni a Pannon Egyetemet?

Hogyan módosítsuk az egyetemi jelentkezési sorrendet?

Az egyetemi felvételi folyamat során a jelentkezőknek számos lehetőségük van arra, hogy módosítsák a jelentkezési sorrendjüket vagy akár visszavonják az egyes jelentkezéseiket.